Warsztaty 

Katarzyna Burchacka-Klimczuk
Marta Machej

Prawdziwa moc kobiety

12-14 Października 2021

O warsztatach

Prawdziwa moc kobiety……to 2 dni warsztatów dla kobiet, to czas budowania swojej wewnętrznej siły, wzmocnienia i odkrycia swoich talentów, poszukiwania wartości bliskich sobie, odkrycia swojej definicji sukcesu.

Pierwszy dzień to praca w kręgu kobiet, rozmowy, rozważania, łzy i śmiech, wsparcie, drugi dzień to wspólna medytacja oraz wysyłanie swojej intencji w świat oraz sesja zdjęciowa z Martą Machej, która stwarza poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas robienia zdjęć, dzięki temu potrafi wydobyć naturalne piękno i prawdziwą moc kobiet.

Program szkolenia

tworzenie definicji sukcesu,

koło życia, gdzie jesteś? gdzie chcesz być?

prawo kontroli, prawo przyciągania, prawo przekonań

określenie przekonań ograniczających i wspierających

budowanie dekalogu wartości,

nawyki wspierające,

schemat dnia w oparciu o nowe nawyki,

określenie mocnych stron,

reguła dłoni,

lista afirmacji

Indywidualne sesje zdjęciowe
 

„W trakcie naszego spotkania opowiem Wam o swojej drodze, która była dość długa, kręta, ale doprowadziła mnie do momentu, w którym moją największą pasją jest dobrze prosperującą praca, w której na co dzień pracuję z najlepszymi modelkami w Polsce i na świecie, fotografuję Gwiazdy, ale przede wszystkim w każdej z tych osób znajduję i pokazuję ich naturalność.

W swojej fotografii zawsze szukam szczerości i prawdziwości, a w pracy z Kobietami – ich wewnętrznej siły. W świecie, w którym jesteśmy bombardowane wyretuszowanymi, idealnymi twarzami, ciałami, gdzie o naszej wartości ma stanowić wygląd i ilość kilogramów, ja chcę Wam pokazać, że to wszystko jest nieważne. Że każda z nas, nawet te, które od zawsze uważają, że nie lubią się na zdjęciach i są niefotogeniczne, każda z nas jest przepiękna. I choć bardzo się od siebie różnimy, każda ma inne przejścia, figurę, charakter, czy wygląd, to każda z nas może być niezwykle zmysłowa, kobieca, piękna.

Nasze spotkanie pokaże Wam, jak wyjątkowe jesteście. W ramach naszego spotkania, każda z Was będzie miała mini sesję fotograficzną, która będzie zwieńczeniem Waszej przemiany – pokażę Wasze uśmiechy, Wasze atuty, to będzie czas tylko dla Was, gdzie odkryjecie, że aparat może być Waszym wielkim przyjacielem, a jako efekt końcowy otrzymacie zdjęcia, które na zawsze pozostaną niezwykłą pamiątką.”

Marta Machej

Indywidualna sesja zdjęciowa 30 min / 7 zdjęć dla 1 osoby

Szkolenie poprowadzą

Katarzyna Burchacka-Klimczuk

Katarzyna Burchacka-Klimczuk

Jestem kobietą, wolną i niezależną, będąc mamą i żoną. Moim celem jest pełna wolność finansowa. Chcę móc, a nie musieć. Tym inspiruję kobiety.

Jestem przedsiębiorczynią, inwestorką – inwestuję w nieruchomości i ludzi. Trenerką i mentorką kobiet, prowadzę warsztaty i szkolenia dla liderek, ich zespołów oraz konsultacje indywidualne.

Firmy, które prowadzę to placówki bankowe na terenie Pomorza w sposób szczególny stwarzając warunki do rozwoju kobiet, dwie spółki fotowoltaiczne – sieć doradców fotowoltaicznych na terenie całej Polski. W kilku firmach zatrudniam lub współpracuje z setką osób.

Spełniam marzenie tworzenia marki – moja marka to KBK – kalendarze, notesy, dzienniki, boxy, a także wspierający kobiety blog @kobieta.biznes.kuchnia , który jest przestrzenią współtworzoną przez kobiety.

Prywatnie jestem mamą, żoną i uważam, że można mieć dom i rodzinę, karierę i pieniądze, można mieć to i to. Nie trzeba wybierać.

Moją pasją są podróże, spędzam w drodze pół roku. Podróżuje tylko z mężem, z dziećmi, z duża rodziną, z przyjaciółmi, w różnych konfiguracjach.

Marta Machej

Jestem Fotografką portretową i modową. Urodziłam się w 1995 w Warszawie, przez 4 lat mieszkałam w Szczecinie, następnie wyruszyłam w rejs dookoła świata z Oshee World Expedition.

W fotografii najbardziej cenię autentyczność, naturalność i spontaniczność, a moim znakiem rozpoznawczym są szczere czarno- białe portrety i prosta, naturalna fotografia modowa. Często koncentruję się na uśmiechu, pokazując modelki takie, jakie są naprawdę, bez zbędnego retuszu.

W 2019 roku wygrałam Viva!Photo Awards w kategorii Uroda za cykl fotografii beauty.

Pracowałam z takimi osobistościami jak Natasza Urbańska, Ania Mucha czy Beata Pawlikowska. Wielokrotnie publikowana w magazynach drukowanych i internetowych takich jak L’Officiel Latvia, Grazia Croatia, L’Officiel Lithuania, MM Trendy Szczecin, na swoim koncie mam także wiele wystaw. Na stałe współpracuję z agencjami modelek w Polsce i za granicą, tworząc edytoriale modowe i testy agencyjne, a także sesje wizerunkowe dla Gwiazd oraz marek modowych.

Od 2 lat jestem również Mamą, która godzi obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym, wierząc, że chcieć to móc. A będąc Kobietą, wiem, jak ważne jest wsparcie, poczucie własnej wartości i wiara w siebie. Właśnie te wartości podkreślam na sesjach, dzięki czemu często słyszę, że sesje ze mną to swoista terapia.

Marta Machej

Miejsce i data

Młyn Tomaryny „Dobry Zaczyn”
12-14 Października 2021

Tomaryny 26, 11-036 Tomaryny

Opinie uczestniczek

Weź udział

Masz pytania?

Skontaktuj się: