Bardzo miłym będzie dla mnie jeśli posty, które napiszę będą komentowane. Z największą przyjemnością zapoznam się z każdym punktem widzenia na sprawy, o których piszę, nawet jeśli będą to opinie różniące się od moich. Zależy mi jednak na tym, abym zarówno ja jak i inne komentujące osoby czuły się komfortowo na tej stronie. Chcę, żeby każdy dobrze czuł się na tym blogu.

To co piszę na blogu jest oparte na moich doświadczeniach, dlatego nie musisz się ze mną zgadzać. Chętnie poznam Twoje doświadczenia oraz Twoje opinie i chętnie o nich podyskutuję. Z szacunkiem.

Pomyśl zanim coś napiszesz. Być może moje stanowisko nie różni się od Twojego tak bardzo, jak Ci się wydaje.

Blog to miejsce, które tworzę dla Kobiet, aby pomóc im w uwierzeniu we własne siły, we własne możliwości. Chcę pokazać jak stworzyłam od zera swój biznes, jak łączę go z byciem kobiety i z prowadzeniem rodziny. Moje doświadczenia nie powinny jednak być rozumiane jako rekomendacja lub pewnik, mogą być jednak wskazówką.

Jako twórca tego bloga daję sobie prawo do usunięcia każdego komentarza, który:

1. Jest obraźliwy. Każdy ma prawo do własnego zdania ale na tym blogu musi być ono przekazywane w sposób kulturalny i nieobrażający innych.

2. Jest niezwiązany z tematem.

3. Zarzuca cokolwiek, co jest niezgodne z prawdą.

Komentarze osób, które nie będą stosowały się do powyższych zasad będą usuwane.