notesy 1
Katarzyna Burchacka - Klimczuk

Katarzyna Burchacka - Klimczuk

Notes inspiracji- domaluj Sobie skrzydła

Jestem z pokolenia osób, które zapisane rozumieją jako napisane odręcznie, kolorowym cienkopisem, piórem wiecznym, napisane odręcznie wpisuje się w myśli, zapamiętuje to co pisze.

Zapisane w smartfonie, na komputerze czy innym nowoczesnym nośniku nie ma już tej mocy.

Jako dziewczynka uwielbiałam moment zakupu nowych zeszytów, przed rozpoczęciem roku szkolnego z największą starannością wpisywałam: imię i nazwisko, przedmiot, ozdabiałam zeszyt naklejkami albo rysowałam szlaczki i kwiatki.
Jako studentka przepisywałam swoje notatki  z wykładów używając kolorów, podkreśleń, rysując ramki – przepisane notatki oznaczały, że znam już materiał.
 Jako początkująca trenerka każdy kurs rozpisywałam na kartkach w kilku kolorach, do dziś widzę przed oczami te kartki, do dziś mam jest w swoich teczkach i korzystam z nich podczas szkoleń.
Dziś dalej uwielbiam zeszyty, notesy, dzienniki.
Dlatego zaprojektowałam dla Was notes inspiracji.
W notesie znajdują się 3 zakładki:
.
Inspiracje – to miejsca na zapisanie myśli, zdań, sentencji, które zrobiły wrażenie, które coś zmieniają, które wnoszą nową jakość.
Czasem jedno zdanie sprawia, że zmienia się postrzeganie świata, czasem słowa wypowiedziane przez przyjaciela, fragment książki czy cytat z filmu robi różnicę. Ja takie zdanie zapisuje od lat i wracam do nich gdy potrzebuje mocy. Oprócz zdań usłyszanych, pisze o swoich przemyśleniach, zapisuje swoje prawdy.
.
Lista marzeń – to lista miejsc, które chce odwiedzić, sytuacji które chce przeżyć, gór na które chce wejść, sukcesów, które chce odnieść.
Mam na  swojej liście to  co chce mieć, ale też to co chcę czuć i gdzie być.
Dziś moja lista marzeń to 112 punktów, część z nich jest już z zaznaczonym „ptaszkiem”, który oznacza zrobione.
Listę powiększam. Dopisuje marzenia gdy czuję się cudownie, pełna mocy i wiary, dopisuję gdy czuję, że świat mnie przytłacza, bo w każdej sytuacji warto marzyć.
Warto mieć taką listę marzeń zapisanych na papierze. Takie marzenia mają większą moc. Bo marzenia trzeba spełniać, same się nie spełnią.
.
Dziennik wdzięczności – wdzięczność to nawyk, wdzięczność to sposób patrzenia na świat poprzez pryzmat rzeczy dobrych.
 Im bardziej skupiasz się na rzeczach dobrych tym więcej ich masz. Każdy z nas odczuwa zwątpienia, braki, złość, ale im więcej jest w nas wdzięczności tym mniej złych emocji.
Dlatego warto codziennie zapisać za co dziś jestem wdzięczna, a jeżeli masz z tym problem to tym bardziej powinnaś te zdania zapisać, będą jeszcze więcej warte i ważne.
Być może dziś te zakładki są według Ciebie zbędne, ale jeżeli chcesz prowadzić życie pełne pasji, spełnionych marzeń i dobrych emocji, to ten notes jest dla Ciebie.
A ja przez swoje teksty, nagrania, e-booki pomogę Ci zapełnić ten zeszyt inspiracjami, wdzięcznością oraz marzeniami.
.
Notesy inspiracji mają 3 okładki:
.
niebieskie migdały – bo warto marzyć o niebieskich migdałach i nie tylko,
czerwony kapelusz – bo jest dla kobiet które mocno stąpają po ziemi i odważnie marzą,
malowane skrzydła – bo dzięki temu notesowi będziesz się uczuć latać, jeżeli urodziłaś się bez skrzydeł, to je sobie domaluj 🙂

Podziel się wpisem z innymi

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Największa satysfakcją dla blogerki jest pogadać.
Jeśli jesteś tu po raz pierwszy powiedz cześć, jeśli znamy się już dłużej powiedz coś więcej.
Napisz, skomentuj, poznajmy się, pogadajmy.

Jeśli ten wpis Ci się spodobał i czujesz, że spodoba się też Twoim znajomym – będę wdzięczna, jeśli udostępnisz go na  Facebooku
Dużo mnie jest też na Instagramie. Rozkręcam się na Instastories (powoli, ale jednak).

Udostępnij na FB

Dodaj komentarz

nine + five =