MK2_6904
Katarzyna Burchacka - Klimczuk

Katarzyna Burchacka - Klimczuk

Firmę tworzą ludzie – historia Adama

Firmę tworzą ludzie, ich osobowości, charaktery, historie życiowe, doświadczenia, nastawienie do świata.

Naszą firmę tworzą wspaniałe osoby, pełne pasji i zaangażowania.
Kobiety i mężczyźni, w różnym wieku, z różnym doświadczeniem.

Dziś opowiem Wam historię Adama, jednego z najmłodszych, lecz ostatnio odnoszącego największe sukcesy.
Adam w firmie zajmuje się obsługą klienta biznesowego, czyli przedsiębiorców na razie tych małych i średnich, ale niedługo jego możliwości będą się powiększać.
Znalazł się w dobrym miejscu w dobrym czasie, bo niedawno bank wprowadził nowy produkt dla firm. Kredyt, w którym ważny jest przychód (obrót na koncie), a nie dochód.
To duże ułatwienie dla firm, które mają duże koszty i niski dochód. To dodatkowe pieniądze dla firm, które wcześniej nie miały szans na kredyt.
Adam ma wiele zalet. Inteligencją, kreatywność, wiedzę, uśmiech, entuzjazm, zaangażowanie, ale przede wszystkim to po prostu dobry człowiek, który bardzo się cieszy, kiedy może pomóc ludziom, właścicielom firm, przedsiębiorcom.

Adam trafił do mnie z polecenia. Bliska mi osoba powiedziała, że chciałaby mi polecić do pracy kogoś wyjątkowego.
Zawsze zapraszam na spotkanie tak polecone osoby.
Nie chciałam, aby te słowa zaważyły na decyzji o współpracy, chciałam, żeby rekrutacja była obiektywna, dlatego przekazałam to spotkanie moim menadżerom.

Na spotkanie kwalifikacyjne przyszedł elegancki młody mężczyzna, trochę zestresowany, ale to dobrze, stres oznacza zaangażowanie. Zaczął opowiadać o sobie:

W wieku 9 lat zacząłem naukę w szkole muzycznej w Pucku. Uczyłem się na akordeonie. Zawsze chciałem dorównać tacie i udało się, kiedy mogłem na dyplomie, czyli ostatnim egzaminie, zagrać dokładnie ten sam utwór co on. — Mówi dalej — Jestem bardzo upartą osobą, jak sobie coś ubzduram, to muszę postawić na swoim. Tak było z pszczołami. Rodzice byli bardzo przeciwni, no ale ja zrobiłem po swojemu. Już od 5 lat jest to moja pasja.

Dziś jego entuzjazm jest zaraźliwy, wywołuje uśmiech i zadowolenie, czuć go w rozmowie telefonicznej, przy spotkaniach w cztery oczy, udziela się w placówce w Pucku, gdzie zwykle pracuje i w każdym miejscu, w którym się pojawi.

Zapytany o swoją pracę mówi tak:

Pracę w banku zacząłem w grudniu bez żadnego doświadczenia. Przyszedłem na rekrutacje po rocznej pracy na stanowisku kierownika zmiany w KFC, wcześniej odbywałem staż w Domu Kultury. Znalazłem swoje miejsce. W roli doradcy biznesowego czuję się sobą. Z przyjemnością przychodzę do pracy. W weekendy czy po godzinach pracy często zaglądam na maila, w telefon czy do systemu z ciekawością, czy coś się zadziało. Tym najbardziej denerwuje swoją narzeczoną.
Planów na życie było sporo, pracy w banku i byciem doradcą w nich nie było, ale na ten moment nie wyobrażam siebie nigdzie indziej.

Adam my również nie wyobrażamy sobie Ciebie gdzie indziej 🙂

Firmę tworzą ludzie, a ten człowiek robi coś więcej, tworzy miejsce, w którym chce się pracować i do którego chce się wracać.

Gdyby ktoś szukał kontaktu do takiego doradcy biznesowego, to proszę:
Adam Rozpędowski — Doradca Biznesowy
tel. 788 – 864 – 949
e-mail: adam.rozpedowski@s4biznes.com.pl

Podziel się wpisem z innymi

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Największa satysfakcją dla blogerki jest pogadać.
Jeśli jesteś tu po raz pierwszy powiedz cześć, jeśli znamy się już dłużej powiedz coś więcej.
Napisz, skomentuj, poznajmy się, pogadajmy.

Jeśli ten wpis Ci się spodobał i czujesz, że spodoba się też Twoim znajomym – będę wdzięczna, jeśli udostępnisz go na  Facebooku
Dużo mnie jest też na Instagramie. Rozkręcam się na Instastories (powoli, ale jednak).

Udostępnij na FB

Dodaj komentarz

one × 3 =

Close Menu
×
×

Koszyk