Platforma_współtworzona_dla_Kobiet(4)-1[1]
Katarzyna Burchacka - Klimczuk

Katarzyna Burchacka - Klimczuk

Blog Kobieta Biznes Kuchnia- przestrzeń tworzona przez kobiety dla kobiet

 

 

Blog kobietabizneskuchnia.pl początkowo miał być tylko kanałem wewnętrznej komunikacji i rozwoju osobistego dla pracowników i współpracowników firm prowadzonych przeze mnie i mojego męża, Marcina. Następnie stał się dla mnie lekarstwem, oczyszczeniem, terapią po bardzo trudnej i wyniszczającej kampanii wyborczej, w której startowałam na wójta gminy. Napisałam wtedy wiele tekstów, bo czułam, że jest we mnie mnóstwo emocji, złości i żalu, które muszą znaleźć ujście. Nie wszystkie teksty trafiły na bloga, część została w szufladzie.

Dziś jednak chcę, aby ten blog stał się platformą współtworzoną przez kobiety i dla kobiet. Przestrzenią wsparcia, motywacji i kobiecej mocy.
Ostatni rok to dla mnie czas przełamywania siebie, przekraczania kolejnych granic, a dzięki temu – poznawania kobiet wokół mnie. Ich przemyśleń i wątpliwości.

Za sprawą kursu dla liderek, który otworzyłam w marcu tego roku, stanęły przede mną cudowne przedsiębiorczynie i kobiety sukcesu. Odkryłam, że bez względu na status społeczny czy liczbę zer na koncie, każda z nas mierzy się z obrzydliwym karłem samokrytycyzmu. Draniem, który siedzi nam na ramieniu i szepcze do ucha: To za mało, to nie wystarczy, z czym do ludzi? Jesteś za słaba, zbyt żałosna, kto to będzie czytał, kto będzie Cię słuchał… Bądź posłuszna – pokora to cnota, więc nie wychylaj się.

Pomyślałam, że nie zaproszę na warsztaty Was wszystkich. No dobrze, jeszcze nie dzisiaj, ale pewnie za jakiś czas – taki pomysł jest w mojej głowie.

Zaproszę Was natomiast już teraz do dzielenia się swoimi historiami, wątpliwościami, swoją transformacją – tak jak Sylwia, której tekst opublikuję tu na blogu jako pierwszy.

Chcę, żebyśmy dzieliły się sukcesami, aby nawzajem inspirować się tym, że można. Chcę, żebyśmy dzieliły się porażkami, bo każda z nas ma je na swoim koncie. Z nich wyciąga się najwięcej – z perspektywy całego życia to nasze najważniejsze lekcje.

Zapraszam Was, abyście pisały o sobie, o swoich dylematach, rozkminach, porażkach i dniach, kiedy trudno wstać z łóżka.

Chcę, żebyście pisały o biznesie, w jakim działacie. W moim środowisku social mediów widzę ogrom cudownych liderek, prezesek i szefowych, które mogą stać się inspiracją dla kobiet stojących na początku tej ścieżki lub mogą być drogowskazem dla tych, które stoją na rozstaju dróg.

Chcę, aby na głos zostały zadane trudne pytania i aby ktoś na nie odpowiedział.

Chcę, żeby liderki poczuły, że nie są same i jedyne ze swoim problemem, że jest nas więcej. Niektórzy już wiedzą, że duży problem jest jak salami, którego nie da się zjeść na raz i trzeba je pokroić na plasterki. Tak samo z problemami – najlepiej zajmować się nimi kawałek po kawałku.

Chcę, aby na bloga wróciła kuchnia. Chwilowo straciłam miłość do gotowania, ale marzę o tym, aby codziennie pojawiały się tutaj szybkie i zdrowe dania, przekąski dla dzieciaków, czy koktajle, które można zabrać w trasę.

Kobiety, które będą pisać i tworzyć tę przestrzeń, dostaną od nas wsparcie, będą promowane na social mediach KBK, będą ze sobą współpracować w zamkniętej grupie i będą zapraszane na gale twórczyń internetowych. Będą tworzyć jedną, spójną i wspierającą się społeczność i dzięki sobie będą wzrastać.

Projekt jest wielki, ambitny, zuchwały. Chcesz stać się jego częścią?
Odezwij się do mnie z propozycją współpracy. Wyślij tekst ze swoim zdjęciem, krótki opis tego, co robisz oraz oznaczenie swoich social mediów i czekaj na odpowiedź.

Działajmy!

Podziel się wpisem z innymi

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Największa satysfakcją dla blogerki jest pogadać.
Jeśli jesteś tu po raz pierwszy powiedz cześć, jeśli znamy się już dłużej powiedz coś więcej.
Napisz, skomentuj, poznajmy się, pogadajmy.

Jeśli ten wpis Ci się spodobał i czujesz, że spodoba się też Twoim znajomym – będę wdzięczna, jeśli udostępnisz go na  Facebooku
Dużo mnie jest też na Instagramie. Rozkręcam się na Instastories (powoli, ale jednak).

Udostępnij na FB

Dodaj komentarz

2 + siedem =

Zainspiruj się produktami KBK